Wyszukanie partnera handlowego
Golas Piotr - PG
Ocena artykułów: 3
12.11.2004, 11:07:00
Oferty

CESPOL GROUP s.r.o. posiada 13-letnie doświadczenia w działalności na rynku czeskim i polskim w dziedzinie realizacji własnego handlu oraz w zakresie doradztwa (consultingu).

Polskim spółkom, zainteresowanym wejściem na rynek czeski, oferujemy szeroki zakres usług, od założenia spółki, prowadzenia księgowości, wyszukania pracowników, badania rynku, przez wyszukanie partnera handlowego aż po windykacje należności.

Podczas realizacji usług korzystamy z pomocy fachowców zrzeszonych w Asocjacji Ekspertów, która została założona z inicjatywy Czesko-Polskiego Komitetu Gospodarczego. Asocjację tworzą między innymi: prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści marketingowi, handlowcy itd., którzy orientują się w czesko-polskim środowisku handlowym.

Po wejściu obu państw do Unii Europejskiej znacznie wzrosło zainteresowanie wyszukaniem partnera handlowego. Wpłynęło na to przede wszystkim ograniczenie barier stojących w drodze wprowadzania produktów czy usług na rynek innego państwa.

Więcej informacji oraz ofertę usług znajdą Państwo na http://www.czechy.biz.

Zrealizowaliśmy z sukcesem szereg projektów. Jeżeli Państwo okażą zainteresowanie, jesteśmy również gotowi przedstawić referencje.

O ile nasza oferta wstępna Państwa zainteresowała, prosimy o wypełnienie dołączonego kwestionariusza –i przesłanie pod nasz adres e-mailowy.
Na jego podstawie opracujemy konkretną ofertę kroków wiodących do wyszukania partnera, która uwzględni Państwa wymagania i cele.

Cieszymy się na Państwa pytania i możliwą współpracę.

Pozdrawia

Ing. Zdeňka Rójová
Dyrektor Handlowy CESPOL GROUP

E-mail: rojova@cespol.cz
Tel: +420-596621921-2
Faks: +420-596621920

Dyspozytornia Business service oczechach.info
28.října 270
709 00 Ostrava
Tel: +420-596623066
Faks: +420-596623067
E-mail: dispecink@cespolgroup.com
Internet: www.oczechach.info

-------------------------------------------------
Firma:
Osoba kontaktowa :
Telefon:
E-mail:
Regon:
www:

Proszę scharakteryzować cel, jaki chcą Państwo osiągnąć na rynku czeskim

Golas Piotr - PG